Ons Team

Agnes Muskens

agnes@fysiotherapieheezerweg.nl 

 

  • Fysiotherapeut en Psychosomatisch fysiotherapeut
  • Mindfulness
  • Mobilizing awareness ® 
  • Dansante fysiotherapie
  • Looptraining bij Claudicatio Intermittens (netwerk)
  • Revalidatie na TKP en THP
  • Shiatsu massage
  • Pilates training
  • Medische fitness
  • Fysiotherapeut en Geriatrie fysiotherapeut i.o.
  • Parkinson (ParkinsonNet)
  • Medical taping
  • Medische fitness
  • Pilates training
  • HIIT training

Deborah van Os

deborah@fysiotherapieheezerweg.nl 

 

Nynke Koningsberger

nynke@fysiotherapieheezerweg.nl  

    

  • Fysiotherapeut en fysiotherapie bij kinderen met een motorische achterstand                             
  • Incontinentie
  • COPD
  • Hartrevalidatie
  • Medische fitness
  • Fysiotherapeut en Manueeltherapeut
  • Schoudernetwerk SNNB
  • Golffysiotherapie
  • Analyse van de hardlooptechniek en begeleiding
  • Pilates training
  • Medische fitness
  • TOS netwerk

Marieke Sleegers

marieke@fysiotherapieheezerweg.nl 

 

Ruud Makkes

ruud@fysiotherapieheezerweg.nl  

 

   

  • Fysiotherapeut en Manueeltherapeut
  • Schoudernetwerk SNNB
  • Hoofdpijn/duizeligheid netwerk
  • Revalidatie na TKP en THP
  • Medische fitness
  • Medical Taping Concept
  • Fysiotherapeut en MSC Geriatrie fysiotherapeut 
  • NAH (niet aangeboren hersenletsel)
  • Parkinson (ParkinsonNet)
  • MS Zorg Nederland 
  • Revalidatie na TKP en THP
  • Medische fitness

Aafke Laeven

 aafke@fysiotherapieheezerweg.nl 

Aafke

 

Eveline Engelmann

eveline@fysiotherapieheezerweg.nl

 

 

  • Administratief medewerkster
  •  Sinds 1 juni 2018 met pensioen 

Gre Sengers

 

 

 


Nieuws