Tel: 040-2125333Email: info@fysiotherapieheezerweg.nl

Over ons

Alles voor een optimale behandeling

Onze Fysiotherapeuten

Ons team bestaat uit enthousiaste en deskundige medewerkers. De praktijk heeft uitgebreide trainings-en oefenfaciliteiten.

We maken gebruik van de nieuwste inzichten binnen ons vakgebied zodat u op een optimale behandeling kunt rekenen. De praktijk is dagelijks geopend. In de avond kunt u bij ons terecht voor medische fitness en pilates lessen.

Agnes Muskens

agnes@fysiotherapieheezerweg.nl

Fysiotherapeut en Psychosomatisch fysiotherapeut
Mindfulness
Mobilizing awareness ®
Dansante fysiotherapie
Looptraining bij Claudicatio Intermittens (netwerk)
Revalidatie na TKP en THP
Shiatsu massage
Pilates training
Medische fitness

Deborah van Os

deborah@fysiotherapieheezerweg.nl

Fysiotherapeut en Geriatrie fysiotherapeut i.o.
Parkinson (ParkinsonNet)
Medical taping
Medische fitness
Pilates training
HIIT training

Nynke Koningsberger

nynke@fysiotherapieheezerweg.nl

Fysiotherapeut en fysiotherapie bij kinderen met een motorische achterstand
Incontinentie
COPD
Hartrevalidatie
Medische fitness

Marieke Sleegers

marieke@fysiotherapieheezerweg.nl

Fysiotherapeut en Manueeltherapeut
Schoudernetwerk SNNB
Golffysiotherapie
Analyse van de hardlooptechniek en begeleiding
Pilates training
Medische fitness
TOS netwerk

Ruud Makkes

ruud@fysiotherapieheezerweg.nl

Fysiotherapeut en Manueeltherapeut
Schoudernetwerk SNNB
Hoofdpijn/duizeligheid netwerk
Revalidatie na TKP en THP
Medische fitness
Medical Taping Concept

Aafke Laeven

aafke@fysiotherapieheezerweg.nl

Fysiotherapeut en MSC Geriatrie fysiotherapeut
NAH (niet aangeboren hersenletsel)
Parkinson (ParkinsonNet)
MS Zorg Nederland
Revalidatie na TKP en THP
Medische fitness

Eveline Engelmann

eveline@fysiotherapieheezerweg.nl

Administratief medewerkster

Gre Sengers

sinds 1 juni 2018 gepensioneerd

U laten behandelen bij Fysiotherapie Heezerweg?

Maak dan direct een afspraak.