Tel: 040-2125333Email: info@fysiotherapieheezerweg.nl

Over ons

Alles voor een optimale behandeling

Onze Fysiotherapeuten

Ons team bestaat uit enthousiaste en deskundige medewerkers. De praktijk heeft uitgebreide trainings-en oefenfaciliteiten.

We maken gebruik van de nieuwste inzichten binnen ons vakgebied zodat u op een optimale behandeling kunt rekenen. De praktijk is dagelijks geopend. In de avond kunt u bij ons terecht voor medische fitness en pilates lessen.

Eveline Engelmann

eveline@fysiotherapieheezerweg.nl

Administratief medewerkster

Aafke Laeven

aafke@fysiotherapieheezerweg.nl

BIG nummer: 99115279404
Fysiotherapeut en MSC Geriatrie fysiotherapeut
NAH (niet aangeboren hersenletsel)
Parkinson (ParkinsonNet)
MS Zorg Nederland
Medische fitness

Ruud Makkes

ruud@fysiotherapieheezerweg.nl

BIG nummer: 89065548904
Fysiotherapeut en Manueeltherapeut
Fascia Integratie Therapie
Schoudernetwerk SNNB
Hoofdpijn/duizeligheid netwerk
Orthopedische revalidatie
(nieuwe heup/knie)
Medical Taping Concept

Nynke Koningsberger

nynke@fysiotherapieheezerweg.nl

BIG nummer: 69033904004
Fysiotherapeut en fysiotherapie bij kinderen met een motorische achterstand
Incontinentie
COPD
Hartrevalidatie
Medische fitness
Begeleiding ex COVID-19 patiënten

Deborah van Os

deborah@fysiotherapieheezerweg.nl

BIG nummer: 19923009704
Fysiotherapeut en Geriatrie fysiotherapeut i.o.
Parkinson (ParkinsonNet)
Medical taping concept
Medische fitness
Pilates training
HIIT training

Marieke Sleegers

marieke@fysiotherapieheezerweg.nl

BIG nummer: 59908637304
Fysiotherapeut en Manueeltherapeut
Schoudernetwerk SNNB
Golffysiotherapie
Analyse van de hardlooptechniek en begeleiding
TOS netwerk

Agnes Muskens

agnes@fysiotherapieheezerweg.nl

BIG nummer: 49034544304
Fysiotherapeut en Psychosomatisch fysiotherapeut
Fascia Integratie Therapie
Mindfulness
Mobilizing awareness ®
Dansante fysiotherapie
Looptraining bij Claudicatio Intermittens (netwerk)
Orthopedische revalidatie
(nieuwe heup/knie)
Shiatsu massage
Pilates training
Medische fitness

Teun Faes

teun@fysiotherapieheezerweg.nl

BIG nummer: 99915996004
Fysiotherapeut en MSC Manueeltherapeut
Medische Fitness
Sportfysiotherapeut
Orthopedische revalidatie
(nieuwe heup/knie)
COPD

Desiré Pesuwarissa

desire@fysiotherapieheezerweg.nl

Pilates training

Bram van Gompel

bram@fysiotherapieheezerweg.nl

09928012704
Fysiotherapeut
Medische fitness

U laten behandelen bij Fysiotherapie Heezerweg?

Maak dan direct een afspraak.