Tel: 040-2125333Email: info@fysiotherapieheezerweg.nl

Over ons

Alles voor een optimale behandeling

Onze Fysiotherapeuten

Ons team bestaat uit enthousiaste en deskundige medewerkers. De praktijk heeft uitgebreide trainings-en oefenfaciliteiten.

We maken gebruik van de nieuwste inzichten binnen ons vakgebied zodat u op een optimale behandeling kunt rekenen. De praktijk is dagelijks geopend. In de avond kunt u bij ons terecht voor medische fitness en pilates lessen.

Eveline Engelmann

eveline@fysiotherapieheezerweg.nl

Administratief medewerkster

Aafke Laeven

aafke@fysiotherapieheezerweg.nl

BIG nummer: 99115279404
Fysiotherapeut en MSC Geriatrie fysiotherapeut
NAH (niet aangeboren hersenletsel)
Parkinson (ParkinsonNet)
MS Zorg Nederland
Revalidatie na TKP en THP
Medische fitness

Ruud Makkes

ruud@fysiotherapieheezerweg.nl

BIG nummer: 89065548904
Fysiotherapeut en Manueeltherapeut
Fascia Integratie Therapie
Schoudernetwerk SNNB
Hoofdpijn/duizeligheid netwerk
Revalidatie na TKP en THP
Medische fitness
Medical Taping Concept

Nynke Koningsberger

nynke@fysiotherapieheezerweg.nl

BIG nummer: 69033904004
Fysiotherapeut en fysiotherapie bij kinderen met een motorische achterstand
Incontinentie
COPD
Hartrevalidatie
Medische fitness

Deborah van Os

deborah@fysiotherapieheezerweg.nl

BIG nummer: 19923009704
Fysiotherapeut en Geriatrie fysiotherapeut i.o.
Parkinson (ParkinsonNet)
Medical taping
Medische fitness
Pilates training
HIIT training

Marieke Sleegers

marieke@fysiotherapieheezerweg.nl

BIG nummer: 59908637304
Fysiotherapeut en Manueeltherapeut
Schoudernetwerk SNNB
Golffysiotherapie
Analyse van de hardlooptechniek en begeleiding
Pilates training
Medische fitness
TOS netwerk

Agnes Muskens

agnes@fysiotherapieheezerweg.nl

BIG nummer: 49034544304
Fysiotherapeut en Psychosomatisch fysiotherapeut
Fascia Integratie Therapie
Mindfulness
Mobilizing awareness ®
Dansante fysiotherapie
Looptraining bij Claudicatio Intermittens (netwerk)
Revalidatie na TKP en THP
Shiatsu massage
Pilates training
Medische fitness

Tobias van der Sar

tobias@fysiotherapieheezerweg.nl

BIG nummer: 59919141304
Algemeen fysiotherapeut
Dry Needling Myofascial Trigger Points
Mulligan Manual Therapy Concept
Manual Trigger Point Therapy
Revalidatie na TKP en THP
Motivational Interviewing
Medical Taping Concept
Knie en Schouders
(Sport)Revalidatie
Medische Fitness
Rugscholing

Desiré Pesuwarissa

info@fysiotherapieheezerweg.nl

Pilates training

U laten behandelen bij Fysiotherapie Heezerweg?

Maak dan direct een afspraak.